KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13491107
nr 1349 1107
Ernst Wrede
(1907-1973), Sverige
Pastell, Vinterlandskap, Signerad. Motivet: 21x25 cm
Ernst Wrede, svensk bildkonstnär född 1907, död 1973.
Utrop:
600 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:59:59